indirhep.com / En yeni programlar, ipad, android, iphone uygulamaları  

indirhep.com'a hoş geldiniz, sitemizde binlerce program, yamalar, iphone, ipad, android, symbian gibi popüler mobil uygulamaları için geliştirilmiş yazılımları bulabilirsiniz.

Dil Seçeneği: Ingilizce
Son Sürümü:
Güncelleme: 5 yıl önce
Lisans / Fiyat: Ücretsiz (Freeware)
Sistem: Windows 95/Me/NT/2000/2003/XP/Vista/7/8/
Toplam / Haftalık İndirme: 1,485 / 1,485
  Programı indir

Timeline Remove İndir

Facebook zaman tüneline geçtiği zamandan beri kullanıcılar klasik görünüme geri dönüştürmek istiyor. Timeline Remove programı sayesinde facebook'u klasik görünümünde kullanmaya başlayabilirsiniz. Timeline Remove program değildir tamamen tarayıcınıza yüklenilecek olan bir eklentidir.

Program ile sadece siz klasik görünümünde kullanırsınız ve arkadaşlarınıza zaman tünelinde gibi görünürsünüz. Eklentiyi kullanıp memnun kalmadığınız zamanlarda ise uzantılardan silip Facebook'u zaman tüneli görünümünde kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Programın eksi özelliği sadece değişikliği sizin görüyor olmanızdır. Aynı zamanda sadece profillerde çalışır sayfaları gezdiğinizde normal zaman tüneli görünümü ile görürsünüz. Eğer sizde Facebook zaman tünelinden şikayetçi oluyorsanız  Timeline Remove eklentisini sitemizden indirebilirsiniz.

Sponsor Reklamları

Timeline Remove Ekran Görüntüleri

Teknik ve Sistem Gereksinimleri Ares için sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 95 / Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /

Video Timeline Remove Videoları


Yorumlar Yazılım Hakkındaki Görüşleriniz


Program Kodu forum ve blog, ve diğer sitelerde paylaş

Böyle görünecek: Timeline Remove indir

Sponsorlu bağlantılar Google Chrome

Kategoriler


Çok İndirilenler Beğenilenler